Є запитання щодо до домашнього завдання, з ким можна це обговорити? Де вказані вимоги до завдань, на які потрібно орієнтуватися?

Є запитання щодо до домашнього завдання, з ким можна це обговорити? Де вказані вимоги до завдань, на які потрібно орієнтуватися?

У безкоштовному курсі «Основи тестування ПЗ» спеціалістами Тренінгового центру надаються відповіді лише на запитання щодо доступу до акаунту, роботи з особистим кабінетом та завантаженням домашніх завдань. У розділі «Документи» в особистому кабінеті курсанту доступні документи з прикладами правильно оформленних багів, а також приклади типових помилок. В описі кожного домашнього завдання надається первинна інформація для початку виконання завдання, а також до кожного домашнього завдання є детальна покрокова інструкція в розділі «Документи».

У разі виникнення питань звертайтеся до фахівців Тренінгового центру в онлайн-підтримку на сайті або в особистому кабінеті.

Студенти курсу “Тестування: основи і практика” мають змогу ставити будь-які питання, пов’язані з навчанням, своєму ментору.

Перелік тегів з якими асоціюється поточне запитання::

домашнє завдання, організаційні питання

Кількість звернень користувачів до цього запитання: 66

Повідомте нас чому відповідь на це запитання не була корисною і ми переглянемо її для покращення.

Коментар:

Цей сайт захищений системою reCAPTCHA, також застосовуються Політика конфіденційності та Умови використання Google.

Подати заявку на курс українською Ваш перший крок в ІТ! Подати заявку на курс англійською
Вгору