Про компанію QATestLab

ПРО КОМПАНІЮ

QATestLab – провідна компанія, яка забезпечує повний спектр послуг з тестування ПЗ.

QATestLab є постачальником послуг незалежного QA та тестування. Ми допомагаємо покращити якість продуктів і рішень наших клієнтів, виконуючи широкий спектр типів тестування програмного забезпечення.

За 15+ років роботи на ринку ми допомогли сотням компаній випустити у світ свої оригінальні проєкти та заслужити любов і довіру користувачів.

Різноманіття проєктів, кількість виконаних замовлень, тисячі заведених багів і багато іншого – усе це дає нам право називатись професіоналами найвищого рівня, а також бути пліч-о-пліч з прогресом.

Про компанію

У 2015 та 2016 роках ми увійшли до «Top 20 Software Application Testing Firms» за даними дослідницького агентства CLUTCH. Також ми є членами «Ukrainian Hi-Tech Initiative», «Central and Eastern European Outsourcing Association», фонду «Brain Basket».

Більш ніж 3000 проєктів з різних областей від понад 200 клієнтів у всьому світі доводять, що ми заслуговуємо на довіру. Кожен новий проєкт розширює наш досвід і ставить нові цілі. Маючи заохочення до нових завдань, ми працюємо над забезпеченням бездоганної співпраці із нашими клієнтами.

Подати заявку на курс українською Ваш перший крок в ІТ! Подати заявку на курс англійською
Вгору