Чому ми?

Ласкаво просимо в Тренінговий центр компанії QATestLab!

У 2010 році ми, команда QATestLab, зіштовхнулися з тим, що про програмування в якості майбутньої спеціальності говорили дуже багато. А ось про таку роботу в області ІТ, як тестування програмного забезпечення, розмов було мало. Але ми точно знали, що ринок софтверного тестування розвивається стрімко і потреба в кваліфікованих QA-фахівцях зростатиме з кожним днем. І вирішили, що було б добре навчати бажаючих будувати кар’єру в IT такої спеціальності, як тестування програмного забезпечення (і, як показав час, ми були цілком праві – зараз попит на фахівців з тестування величезний).

Власне кажучи, так і виникла ідея створення Тренінгового центру.

З самого початку ми запустили офлайн курси в декількох офісах нашої компанії. А вже через кілька років ми розробили і впровадили навчання онлайн.

Нашим першим онлайн курсом був курс «Основи тестування програмного забезпечення». Після запуску ми з нетерпінням стали чекати заявки на реєстрацію від слухачів. Скажемо відверто, хвилювалися страшенно. Але після перших 100 заявок зрозуміли, що рухаємося в правильному напрямку.

У 2016 році ми пішли ще далі та вирішили запустити 2 зовсім нові програми навчання: «Основи автоматизації тестування web-додатків», «Основи тестування ігор».

Всі курси, як і раніше, ми проводили онлайн. І навчатися на них можна було абсолютно безкоштовно.

За останні 13 років ми допомогли більше ніж 74 000 слухачів отримати базові знання в сфері IT і зробити свої перші кроки в спеціальності QA Intern.

У 2023 році ми, вивчивши найчастіші запити наших випускників, запустили спеціалізовані курси з вивчення ІТ-англійської «Перші кроки в QA англійською» та «Підготовка до технічного інтерв’ю англійською». Опанувати професію стало ще простіше!

І найцікавіша новинка нашої системи навчання – реорганізація курсів з тестування. У результаті ми отримали два варіанти навчання професії тестувальника відповідно до найпопулярніших запитів: доступно та вичерпно. Тож кожен бажаючий може опанувати основи тестування безкоштовно, або ж більш поглиблено познайомитися з професією: отримати ґрунтовні знання, значний практичний досвід та підготовку до першого оферу. Обирати тільки Вам!

Ми точно знаємо, що стати IТ-фахівцем – це просто!

Реєструйтесь на наші курси та зробіть крок назустріч новій спеціальності!

Подати заявку на курс українською Ваш перший крок в ІТ! Подати заявку на курс англійською
Вгору