Як відбувається навчання

Від теорії до практики

Відео

Заняття відбуваються відповідно до розкладу кожної групи. Заняття безкоштовних груп надаються у відеозаписі, заняття платних груп проводяться онлайн і приєднатися до них можна за допомогою лише декількох кліків мишкою. Наші лектори найкращі тестувальники компанії, які із задоволенням поділяться з вами своїми знаннями і досвідом в тестуванні ПЗ. Ви пропустили лекцію онлайн? Не турбуйтесь, у вас завжди буде можливість подивитись її у записі. Наші відео структуровані і максимально легкі для сприйняття. На першій лекції курсанти дізнаються про таке поняття як «баг», а вже на останній лекції зможуть повноцінно тестувати реальний проєкт.

Відео
Завдання

Завдання

Вже після першої лекції Ви зможете написати свій дебютний баг-репорт і відчути себе справжнім тестувальником. Платний курс передбачає створення перших багів та їх перевірку лектором відразу під час лекції, безкоштовний курс – перевірку баг-репортів спеціалістами ТЦ у порядку черги. Практичні завдання дають можливість оволодіти основним інструментарієм тестувальника, зрозуміти правила створення дефектів, оформлення чеклістів, тест-кейсів і тест-планів, а також застосувати на практиці отримані знання.

Персональна допомога

Вивчення нової для Вас інформації, безперечно, викликає велику кількість питань. Ми розуміємо, що курсантам потрібна допомога, часто навіть персоналізовані пояснення. Тому у рамках платного курсу під час онлайн-лекції лектор відповість на всі ваші запитання, які стосуються безпосередньо тестування ПЗ та матеріалів лекції, а на організаційні питання відповість «невидимий» помічник лектора адміністратор вебінару. Окрім того, платний курс передбачає підтримку та консультацію менторів на увесь період навчання. Приготуйте ваші питання у нас є відповідь на кожне з них!

Персональна допомога
Зворотний зв'язок

Зворотний зв'язок

Окрім того, у рамках безкоштовного курсу у Вас є можливість уточнити організаційні моменти в чаті на сайті, поштою або ж у Телеграм-каналі. Ви також матимете змогу обговорювати процес навчання та його аспекти з іншими студентами Вашої групи у закритому Телеграм-каналі, адже ми як ніхто розуміємо важливість спільноти однодумців на шляху до нових звершень!

Практика

Курси передбачають домашні завдання, які необхідно виконувати чітко у зазначені терміни. Працівники Тренінгового центру щодня перевіряють виконані завдання і, за необхідності, залишають коментарі, відповідно до яких вам необхідно буде внести зміни. Наші практичні завдання спрямовані на закріплення  теоретичних знань у сфері тестування і отримання додаткових навичок у роботі з програмним забезпеченням, які  можна використовувати на практиці. Окрім того, у рамках платного курсу для кожного заняття розроблені тести для закріплення матеріалу, завдяки яким Ви зможете перевірити себе самостійно та проаналізувати свої успіхи у засвоєнні нової інформації.

Практика
Ваші досягнення

Ваші досягнення

Виконання домашніх завдань та проходження підсумкового іспиту передбачає отримання певної кількості балів. Чим більше балів, тим ви ближче до отримання сертифікату. Більш того, ви отримуєте досвід, який обов’язково допоможе вам пройти співбесіду та отримати роботу у будь-якій ІТ- компанії. У  Вас також є шанс стати частиною команди в одному з офісів компанії QATestLаb після отримання сертифікату.

Подати заявку на курс українською Ваш перший крок в ІТ! Подати заявку на курс англійською
Вгору