Як відбувається навчання

Від теорії до практики

Відео

Заняття відбуваються у режимі онлайн і приєднатися до них можна за допомогою лише декількох кліків мишкою. Наші лектори найкращі тестувальники компанії,які із задоволенням поділяться з вами своїми знаннями і досвідом в тестуванні ПЗ. Ви пропустили лекцію онлайн? Не турбуйтесь, у вас завжди буде можливість подивитись її у записі. Наші відео структуровані і максимально легкі для сприйняття. На першій лекції курсанти дізнаються про таке поняття як «баг», а вже на останній лекції зможуть проводити тестування ігор.

Відео
Завдання

Завдання

Вже на першій лекції Ви зможете написати свій дебютний баг-репорт і відчути себе справжнім тестувальником. Баг-репорти найактивніших слухачів будуть перевірені та прокоментовані прямо під час лекції. І,звісно ж, після вебінару необхідно закріпити усі отримані знання на практиці ви будете виконувати домашні завдання, які ретельно перевірятимуться нашими спеціалістами. Практичні завдання дають можливість оволодіти основним інструментарієм тестувальника, зрозуміти правила створення дефектів, оформлення чеклистів,тест-кейсів і тест-планів, а також застосувати на практиці отримані знання.

Персональна допомога

Частіше за все питання, які виникають у голові кожного з нас на будь-якому занятті з великою аудиторією, залишаються без відповіді. Фізично складно відповісти кожному і водночас якісно пояснити увесь матеріал, проте це все-таки можливо! Ми розуміємо, що курсантам потрібна особиста допомога. Тому, лектор відповість на всі ваші запитання, які стосуються безпосередньо тестування ПЗ та матеріалів лекції, а на організаційні питання відповість «невидимий» помічник лектора адміністратор вебінару. Приготуйте ваші питання у нас є відповідь на кожне з них!

Персональна допомога
Зворотний зв'язок

Зворотний зв'язок

У Вас є можливість ставити питання не тільки під час лекції, але також отримати відповіді на питання, що виникають протягом всього періоду навчання через інші комунікаційні шляхи, наприклад: електронна пошта, онлайн-чат. Жодне питання не залишиться без відповіді.

Практика

Для кожного заняття розроблені тести для закріплення матеріалу, завдяки яким Ви зможете перевірити себе самостійно та проаналізувати свої успіхи у засвоєнні матеріалу. Також курс передбачає домашні завдання, які необхідно виконувати чітко у зазначені терміни. Працівники Тренінгового центру щодня перевіряють виконані завдання і, за необхідності, залишають коментарі, відповідно до яких вам необхідно буде внести зміни. Наші практичні завдання спрямовані на закріплення  теоретичних знань у сфері тестування і отримання додаткових навичок у роботі з програмним забезпеченням, які  можна використовувати на практиці.

Практика
Ваші досягнення

Ваші досягнення

Виконання домашніх завдань та проходження підсумкового іспиту передбачає отримання певної кількості балів. Чим більше балів, тим ви ближче до отримання сертифікату. Більш того, ви отримуєте досвід, який обов’язково допоможе вам пройти співбесіду та отримати роботу у будь-якій ІТ- компанії. У  Вас також є шанс стати частиною команди в одному з офісів компанії QATestLаb після отримання сертифікату.

Подати заявку на курс українською Ваш перший крок в ІТ! Подати заявку на курс англійською
Вгору