Цінності комунікацій із курсантами

ЦІННОСТІ КОМУНІКАЦІЙ З КУРСАНТАМИ

Щодня до Тренінгового Центру приходить багато запитів. Нам пишуть колишні студенти, люди з наявних груп навчання, а також потенційні слухачі наступних курсів.

Нам приємно, що курси тестування викликають такий високий інтерес у людей. Ми раді кожному зверненню. Але у зв’язку з тим, що запитів дуже багато, ми хотіли б виділити деякі пункти, які могли б покращити наше спілкування та підвищити взаємодію між слухачами курсів та спеціалістами ТЦ.

ВМІННЯ СЛУХАТИ ТА ЧУТИ

У процесі спілкування дуже важливо правильно розуміти точку зору співрозмовника.

Якщо у вас виникають питання, нерозуміння під час навчального процесу  звертайтесь до спеціаліста ТЦ. Вас завжди вислухають і нададуть розгорнуту відповідь на ваше запитання.

ЧЕСНІСТЬ

Ми вдячні вам за ваше чесне ставлення до ТЦ на всіх етапах навчання:

реєстрація (коли ви надаєте нам тільки свої дані), вступному тесті, виконанні домашнього завдання та проходженні екзамену (ви виконуєте їх самостійно).

Ви навчаєтесь в першу чергу для себе. Цінність курсів у знаннях, які ви отримуєте, а не тільки в отриманні сертифікату.

ТЕМП

Ваші домашні завдання перевіряють реальні люди, а не роботи. Швидкість перевірки домашніх завдань напряму залежить від того наскільки оперативно ви їх виконаєте та занесете до системи. 

Проте пам’ятайте темп ні в якому випадку не повинен негативно впливати на якість виконання вами домашніх завдань.

ВІДКРИТІСТЬ

Ми завжди готові до відкритого діалогу зі слухачами. Ми дамо відповідь на будь-яке питання, вислухаємо зауваження та побажання, адже це допоможе нашим курсам стати ще краще.

Сподіваємось, що ви також готові сприймати наші пропозиції/зауваження у процесі навчання та робити з них правильні висновки.

ЗАХОПЛЕНІСТЬ

Приємно спілкуватись зі слухачами, які проявляють ентузіазм, драйв та прагнуть отримати максимальний об’єм знань від навчання на курсах. 

Ми глибоко цінуємо це захоплення слухачів у процесі навчання на курсах. 

ВВІЧЛИВІСТЬ

Ми дуже цінуємо повагу та тактовність у спілкуванні. Адже розмова у ввічливому ключі є набагато продуктивнішою та приємнішою, аніж грубість та тиск.

Ми не вимагаємо використовувати формулювання «Будьте такі ласкаві», але очікуємо від вас доброзичливого тону у спілкуванні.

ПОЗИТИВ

Давайте частіше мислити позитивно та дарувати один одному гарний настрій навіть через звичайне електронне листування. 

Усмішка та смайлик іноді творять дива у спілкуванні 🙂

Подати заявку на курс українською Ваш перший крок в ІТ! Подати заявку на курс англійською
Вгору