Відгуки

Нам важливо знати думку
учасників курсу

Написати відгук
Посилання на соц.мережу

Цей сайт захищений системою reCAPTCHA, також застосовуються Політика конфіденційності та Умови використання Google.

ВІДГУКИ УЧАСНИКІВ КУРСІВ

Anzhela Kiikova

15.09.2023 о 16:17

Із радістю повідомляю, що сертифікат від QATestLab отримано!

Дякую QATestLab Training Center за такий чудовий курс! Було багато практики для відпрацювання навичок у веб та мобільному тестуванні та написанні тестової документації. Мені сподобалось, що перевірка виконаних завдань була досить прискіпливою. Тепер я пишу ідеальні саммарі до баг репортів, і не тільки 😉
Більш детально занурилась у game testing, згадала приємні давні часи залипання у комп’ютерних іграх і як чітила у STALKER (виявляється вже тоді була тестувальником 😎 ).
Дякую, було дуже цікаво та корисно! 😊

Olga Trokhanyak

17.07.2023 о 09:17

After studying QA engineering (mostly theory), I learned about this course at DUO. I was delighted to be admitted to the «Fundamentals of Software Testing» course at QATestLab. Practical aspects of a QA job – that`s what was needed! The team provided valuable information, practice, and advisory support during the course and a certificate of successful completion as a bonus. Though it is not easy to find a job as a QA engineer in Ukraine nowadays, the practice and the knowledge gained in the course add hope and confidence in getting closer to the goal.

Ксенія Підопригора

19.06.2023 о 08:50

Навчалась у 183 групі на курсі «Основи тестування». Курс абсолютно безкоштовний, але при цьому завдання перевіряються з усією суворістю, перевіряються всі, даються хороші рекомендації і виконання тест-кейсів і баг-репортів доводиться до досконалості. Дуже якісний курс для початку знайомства з QA, дуже багато практики і концентровано подана інформація, багато інформації, але посильно для сприйняття.
Хороші лектори, відповідають на питання навіть під час лекцій, дуже класна служба підтримки – працівники відповідають навіть на найдрібніші питання, накшталт «Як зробити запис екрану на андроїді» чи «Як перевірити лист реєстрації на пошті, не засвітивши свою пошту» тощо.
Курс проходила для знайомства з професією, розуміння чи змогла б я працювати в цій сфері, для можливості дізнатись більше про ІТ і про свої сили в технічній спеціальності.
Отримала сертифікат (хоч і не все ідеально виконала), дуже рада тому, що маю підтвердження своєї роботи з навчання на цьому курсі.
Дякую за цю дивовижно безкоштовну і водночас якісну можливість освоїти ці знання. Знаходжу баги тепер всюди, навіть в Харківському зоопарку, і описую їх за принципом «Що?Де?Коли?».
До речі, про курс дізналась від своїй подруги, яка теж його проходила, і вдячна за цю інформацію.

Olga Cherkashina

16.06.2023 о 11:13

Thank you for the knowledge and a lot of practice! This was my first QA course, which I chose among many available online, and I have no regrets. The courses not only taught me but also inspired me to move forward in new profession

Лілія Даніленко

15.06.2023 о 10:35

Знайомство з QATestLab у мене відбулося давно. Я все хотіла потрапити на курс QA. Але так склалося, що тільки нещодавно була зареєстрована до числа студентів). Проте перед цим я вже мала досвід навчання на двох курсах по QA manual (один був повністю теоретичний, інший – практичний), тому здивувати мене було важко. І, чекаючи дня навчання, я почала сумніватися чи потрібно мені знову проходити ту ж саму теорію. Але внутрішній голос мене не підвів, який «нашіптував» мені, що це щось інше аніж курс. Яке ж для мене було здивування з першого дня навчання! Це не просто теорія, не практика, QATestLab курс – це комплекс злагодженої роботи команди, які дають знання і вміння. Після такого навчання є не просто уявлення про QA професію, а й отримуєш безцінний досвід. Дякую команді! Ви дійсно круті, починаючи від викладачів, які доносили до нас знання онлайн і закінчуючи працівникам-менторам, які налаштовували знайти, відкорегувати домашнє завдання, націлювали на правильний шлях! Ось саме такими і мають бути поціновувачі якості, які власним прикладом, конкретними дедлайнами загартовують, доаомагають і відкривають особливий світ QA!

Victoria Posokhova

15.05.2023 о 10:16

This course was recommended by my friend, who finished it and started a great career in IT. It’s not the easy way, but if you want nothing is impossible. I was surprised because there was a lot of practice after every lesson and feedback on them from the team, so I’m very grateful to QATestLab. I’m still studying independently and like it more and more every day. It’s good practice for the brain. Just try.

Viktor Nesterenko

18.04.2023 о 12:32

I would like to share my joy! I completed the courses of the company «QATestLab» for the position of QA Manual and received a certificate. Another step towards my dream! Thanks to the «QATestLab Training Center» team for a productive course and the opportunity to work with various testing tools!

Вгору