Чи можу я відпроситися з уроку раніше, якщо виникла така потреба (особиста причина, важлива зустріч на роботі, термінове завдання)?

Так, якщо вам необхідно завершити заняття раніше, потрібно про це повідомити викладача до заняття або під час нього, якщо виникли непередбачуванні обставини.

Перелік тегів з якими асоціюється поточне запитання::

немає тегів

Кількість звернень користувачів до цього запитання: 1787

Після натискання в браузері стрілки ← (повернутися на попередню сторінку) не відкривається урок. Що робити в такому випадку? (1651 запит)

Скільки відсотків необхідно набрати для отримання сертифікату про успішне завершення курсу? (1440 запитів)

Не можу відкрити уроки в курсі. Вказано що вони заблоковані. Куди я можу звернутися? (1359 запитів)

Що робити, якщо на платформі кнопка «Check» / «Transcript» не працює? (1300 запитів)

Як довго буде доступ до матеріалів курсів? (1294 запитів)

Курс вже завершився і я набрав 70%. В якому розділі Litmos мені шукати свій електронний сертифікат? (1294 запитів)

Чи є можливість швидко переглянути зміст курсу, щоб не повертатися до сторінки з переліком уроків курсу, якщо вже відкритий урок? (1277 запитів)

В особистому кабінеті некоректно вказані мої дані. Що робити в цій ситуації? (1236 запитів)

Який рівень англійської є достатнім, щоб пройти курси? (1234 запитів)

При відновленні пароля на платформі Litmos, платформа не приймає варіанти пароля, що я вказую. Як діяти в цій ситуації? (1170 запитів)

Повідомте нас чому відповідь на це запитання не була корисною і ми переглянемо її для покращення.

Коментар:

Вгору