Умови участі у тренінгах

Умови участі в онлайн-курсі з тестування Тренінгового центру QATestLab

Запис на онлайн-курс

Перш ніж почати навчання на онлайн-курсі, вам необхідно подати онлайн-заявку, успішно скласти вступний тест та отримати електронний лист з підтвердженням вашої реєстрації в обрану для навчання групу.

Нижче описана покрокова інструкція процесу реєстрації на наш онлайн-курс.

Вам необхідно виконати наступні дії:

 1. Перейти на сторінку з графіком курсів.
 2. Вибрати дату старту занять на сторінці з графіком проведення курсів.
 3. Подати в електронному вигляді заявку на участь. Форма з заявкою стане доступною для заповнення на сайті після натискання кнопки «Подати заявку».
 4. Після заповнення заявки на ваш мобільний номер телефону буде відправлений код підтвердження реєстрації. Цей код необхідно ввести у вікно підтвердження в браузері.
 5. Після підтвердження реєстрації на ваш e-mail надійде лист з посиланням на проходження вступного тесту. Термін дії посилання для проходження іспиту обмежений – 24 години. Будьте уважні: якщо ви не складете іспит в цей термін, ваша заявка автоматично відхиляється.
 6. Лист з результатами проходження вступного тесту надходить на ваш e-mail одразу після його проходження.
 7. Протягом декількох робочих днів після здачі тесту ви отримаєте лист з відповіддю щодо вашої заявки.

Навчання на онлайн-курсі

Доступ до навчальних програм та матеріалів:

 • в листі про прийняття заявки на курс ви отримаєте параметрами доступу до навчальної платформи, також ці параметри будуть продубльовані у листі з інформацію про подальші кроки та інструкціями, який ви отримаєте за добу до початку занять;
 • якщо учасник набрав меньше 1 бала до моменту проведення п’ятої лекції курсу — доступ до навчальних систем для нього буде закрито і його заявка на участь в курсі буде відхилена.

Лекції

 • перед кожним заняттям вам необхідно перейти за відповідним посиланням в особистому кабінеті та зареєструватися для участі в вебінарі (робити це необхідно безпосередньо в день проведення лекції);
 • якщо з яких-небудь причин не виходить бути присутнім на занятті – ви можете отримати доступ до відеозаписів лекцій, які можна переглянути в будь-який зручний час (відеозаписи доступні для скачування на наступний день після проведення лекції в вашому особистому кабінеті).

Домашні завдання

 • після кожного заняття в особистому кабінеті будуть з’являтися тести з домашніми завданнями та терміни для їх виконання. Після закінчення термінів домашнє завдання не приймається та тести зникають з особистого кабінету;
 • після перевірки кожного домашнього завдання вам буде надіслано лист з коментарями щодо статусу перевірки та допущених помилок. Ви можете відредагувати завдання та відправити його на повторну перевірку для отримання вищих балів.

Іспит

 • протягом останніх 6 днів курсу вам стає доступний до проходження підсумковий іспит;
 • іспит проходить у вигляді онлайн-тесту та складається із 55 питань;
 • тривалість іспиту – 1 година 20 хвилин;
 • для складання іспиту відводиться 1 (одна) спроба.

Підсумки навчання та сертифікація

 • підсумкові результати з отриманими балами з курсу відправляються в листі на вашу електронну пошту протягом 5-7 робочих днів після останнього дня курса;
 • при отриманні 100 і більше балів вам буде виданий електронний сертифікат, що підтверджує ваші знання за програмою курсу;
 • при отриманні менше 100 балів вам буде запропоновано повторно пройти навчання або взяти участь у бліц-іспиті. Повторно пройти навчання на обраному курсі можна 3 рази з метою його успішного завершення та отримання сертифікату.

Порядок видачі сертифікатів

 • сертифікати надаються в електронному вигляді українською та англійською мовами;
 • попередньо учасникам курсу відправляється лист із посиланням для перевірки коректності своїх даних на двох мовах;
 • завантажити сертифікат можна буде в особистому кабінеті користувача після підведення підсумків з курсу та підтвердження особистих даних.

Комунікації із співробітниками Тренінгового центру QATestLab

Ми завжди готові відповісти на всі ваші питання. Та оскільки їх буває дуже багато, ми будемо вдячні за виконання наступних пунктів:

 • пропонуємо спочатку ознайомитися з питаннями, які часто виникають під час навчання на курсі у розділі FAQ. Можливо, на ваше питання вже готова розгорнута відповідь;
 • задавайте питання в будь-який зручний для вас час, але відповідь ми зможемо надати в робочі дні з 09:00 до 17:30;
 • не використовуйте в бесідах нецензурну лексику, жаргонізми – це дуже неприємно чути та читати спеціалістам Тренінгового центру;
 • при спілкуванні електронною поштою обов’язково заповнюйте поле «Тема» та підписуйте свої листи.

Відкритість комунікації

Ми вдячні вам за зворотний зв’язок (коментарі, відгуки тощо) щодо наших онлайн-курсів, цим ви допомагаєте нам удосконалювати навчальні курси та збільшуєте їх цінність для нових учасників. Також ваші відгуки мають велике значення для новачків, які при пошуку навчальних курсів хочуть знати, що говорять про курси ті, хто їх вже пройшов. З метою вдосконалення матеріалів навчального курсу та їх популяризації ми залишаємо за собою право використовувати в маркетингових цілях будь-який контент, отриманий від учасників у процесі навчання, та матеріали, які стосуються курсів.

Захист даних

Адміністрація сайту training.qatestlab.com здійснює захист інформації, яка надається користувачами, та використовує її тільки відповідно до прийнятої політики Про персональні дані. На сайті використовуються загальноприйняті методи безпеки для забезпечення захисту інформації від втрати та несанкціонованого розповсюдження.

Користуючись ресурсом training.qatestlab.com, ви приймаєте умови нашої політики конфіденційності. Передаючи дані через цей сайт, ви даєте свою згоду на їх збір, використання та надання відповідно до умов політики конфіденційності.

Як ми використовуємо ваші персональні дані

Ваші персональні дані будуть використані компанією QATestlab для відправки інформаційних та нотифікаційні повідомлень в процесі навчання на наших курсах. Також ваші дані можуть бути використані при проведенні опитувань компанією QATestlab про якість проведених тренінгів. Ми поважаємо вашу конфіденційність та зобов’язуємося не передавати ваші персональні дані третім особам.

Авторське право

Всі аудіо-відео-текстові матеріали компанії QATestlab є інтелектуальною власністю авторів та захищені законом про авторське право. Без дозволу компанії ніяка частина аудіо-відео-текстових матеріалів не може передаватися третім особам.

Контактна інформація

У разі виникнення питань звертайтесь до онлайн-підтримки на сайті або в особистому кабінеті.

Детальніше про проходження курсу читайте тут.

Подати заявку на курс українською Ваш перший крок в ІТ! Подати заявку на курс англійською
Вгору