Співробітництво

Ольга Станіславівна Козлова, Національний університет «Запорізька політехніка»

«Очевидные преимущества курса – очень сильная практическая составляющая. Навыки полученные студентами в процессе выполнения лабораторных работ позволяют выполнять функции тестировщика. Более того, студенты, успешно освоившие курс, могут получить сертификат. Для ВУЗа преимущество в том, что предоставляется полностью готовая информационная инфраструктура для выполнения заданий (уже развернутые и действующие системы Mantis, TestLink и сайт для тестирования). Также важной составляющей является постоянная техническая поддержка преподавателей.»

Олександр Васильович Кубай, Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука

«Загалом ідея такого способу навчання надзвичайно зацікавила студентів. Теоретичні відомості та завдання до лабораторних і практичних робіт виконані на високому якісному рівні. Величезним плюсом є те, що студенти мають змогу працювати з системами Mantis та TestLink, мають онлайн доступ до всіх завдань через Web100 Platform.»

Ірина Валентинівна Богдан, Національний університет «Чернігівська політехніка»

«Курс «Тестирования ПО» очень грамотно спроектирован: материалы представлены доступно и понятно, что позволяет студентам получить в полном объеме базовые знания в сфере тестирования программного обеспечения. Наличие сайта с множеством багов дает возможность студентам закрепить полученные теоретические знания на практике, путем создания баг-репортов и тест-кейсов.»

Дмитро Сергійович Безуглий, Сумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка

«Кафедра інформатики вважає ефективним і доцільним впровадження у варіативній частині планів підготовки фахівців спецкурсів, які пропонуються провідними ІТ-компаніями України. Серед таких - компанія QA-TestLab, яка наразі виступає партнером кафедри у підготовці програмістів і тестувальників ПЗ.»

Сергій Віталійович Суслов, Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова

«Надані університету на основі меморандуму методичні і навчальні матеріали, а також доступ до софтверної інфраструктури для підтримки проведення учбового процесу було використано при викладанні дисципліни «Якість програмного забезпечення та тестування». Студенти одержали мотивацію до навчання через відчуття, що надана у курсі інформація виходить від фахівців, які працюють в успішній компанії, що спеціалізується у тестуванні ПЗ. Студенти на практиці ознайомились з реальною технологією тестування ПЗ. Програмне середовище QATestLab сприяло більш ефективній організації навчального процесу, зокрема, надало зручні умови для самостійної роботи студентів. У студентів значно зріс інтерес до вивчення дисципліни.»

Інна Володимирівна Герасименко, Черкаський державний технологічний університет

«Студенти кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій управління Черкаського державного технологічного університету вже не перший рік проходять підготовку за матеріалами курсу розробленого компанією QATestLab. Курс розроблений таким чином, що навіть новачку було цікаво спробувати себе в ролі тестувальника програмного забезпечення. Матеріали наданого посібника стислі й зрозумілі, вони тісно переплітаються з лабораторними роботами і надають можливість добре закріпити теоретичний матеріал та отримати чітке уявлення про професію тестувальника. Студенти ж в свою чергу з задоволенням проходили курс та виконували усі поставлені завдання.»

Подати заявку на курс українською Ваш перший крок в ІТ! Подати заявку на курс англійською
Вгору