Запорізький національний університет

Запорізький національний університет

Запорізький національний університет – вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, справжній центр освіти та науки, один із найвідоміших класичних університетів України. До його структури входить 17 факультетів, 76 кафедр, Економіко-правничий і Торговий коледж ЗНУ. З 1996 року університет перейшов на триступеневе навчання – забезпечується підготовка бакалаврів, спеціалістів та магістрів.

Високий рівень навчальної, методичної роботи забезпечує професорсько-викладацький склад університету – це понад 600 науково-педагогічних працівників, 72 з них – професора, доктора наук і 343 – доценти, кандидати наук. Сьогодні в ЗНУ навчається понад 14 тис. студентів на денній та заочній формах навчання.

Підготовка фахівців вищої кваліфікації здійснюється в аспірантурі за 42 напрямами підготовки та в докторантурі за 12 напрямами, працюють 4 спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

В університеті працює студентський клуб культури, спортивний клуб, студентська FM-Радіостанція «Юніверс», локальна телевізійна мережа «Юніверс-ТБ», прес-центр, редакція обласної академічної газети «Запорізький національний університет».

У ЗНУ виходять збірники наукових праць «Вісник ЗНУ», «Нова філологія» та інші фахові наукові видання.

Контакти:

69600, Україна, м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66
Тел: +38 (061) 228-75-08,  (061) 228-75-38 та (061) 289-12-68
Сайт: https://www.znu.edu.ua/
E-mail: znu@znu.edu.ua

Подати заявку на курс українською Ваш перший крок в ІТ! Подати заявку на курс англійською
Вгору