Національний університет водного господарства та природокористування

НУВГП

Національний університет водного господарства та природокористування

Єдиний в Україні вищий навчальний заклад водогосподарського профілю. Заклад є навчально-науковим комплексом, що здійснює підготовку висококваліфікованих фахівців, науково-педагогічних кадрів, забезпечує підвищення кваліфікації фахівців та проводить науково-дослідну роботу. У складі університету функціонує 51 кафедра та 7 навчально-наукових інститутів: водного господарства та природооблаштування; будівництва та архітектури; механічний; економіки, менеджменту та права; агроекології та  землеустрою; автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки; заочно-дистанційного навчання.

До складу університету також входять Інститут післядипломної освіти, Надслучанський інститут та 5 коледжів, функціонує кафедра військової підготовки та Центр підготовки водіїв.

Університет має потужну матеріально-технічну базу, що відповідає сучасним вимогам підготовки фахівців. Навчальний процес проводиться у восьми навчальних корпусах, де функціонує понад 100 спеціалізованих аудиторій, кабінетів, лабораторій, класів, оснащених сучасною аудіовізуальною технікою, комп’ютерами та іншим технічним обладнанням. Навчальні корпуси об’єднані переходами в єдиний комплекс. Поряд знаходяться гуртожитки, в яких функціонують філії бібліотеки, кімнати для відпочинку та занять спортом. Студенти, які потребують житла, забезпечені місцями в гуртожитках. На території студмістечка працюють: санаторій-профілакторій «Водник», їдальня, магазин, спортивний корпус з комплексом відкритих майданчиків і стадіоном.

Навчальну, виробничу та інші практики студенти проходять у лабораторіях, майстернях, на навчальних полігонах університету, у провідних установах і підприємствах України, зарубіжних вищих навчальних закладах та підприємствах.

 

Контакти:
Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна, 11
Тел .: +38 (036) 263-30-98
E-mail: mail@nuwm.edu.ua
Сайт: http://nuwm.edu.ua/

Подати заявку на курс українською Ваш перший крок в ІТ! Подати заявку на курс англійською
Вгору