Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука

мегу

Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука

Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука, навчальний заклад що акредитований за IV рівнем, пропонує здобути освіту за широким вибором різних престижних спеціальностей, які серйозно знадобляться в житті кожному, хто навчатиметься в нашому університеті.

До його складу входить 8 факультетів та Інститут педагогічної освіти. В них можна отримати другу вищу освіту, а також диплом європейського зразка, який визнаний в усіх країнах, що підписали Болонську конвенцію. Студенти 3-х випусків вже отримали такі дипломи. І на сьогодні вони єдині на Україні. Наші студенти мають можливість продовжити навчання в магістратурах Краківської Вищої школи та інших європейських університетів.

В ПВНЗ МЕГУ імені академіка Степана Дем’янчука працює аспірантура.

За 22 роки наш університет підготував 22000 висококваліфікованих спеціалістів, які отримали дипломи державного зразка. Наші випускники працюють в усіх областях України, м. Києві. Вони очолюють районні, міські держадміністрації, є керівниками структур податкової служби та банків. Серед них відомі в Україні та за кордоном підприємці, науковці, педагоги, викладачі вищих навчальних закладів, а також ті, хто захистив кандидатські дисертації в різних галузях науки.

Ми співпрацюємо з провідними вищими навчальними закладами Угорщини, Польщі, Бельгії, Словаччини, Білорусі, Німеччини, Чехії, Росії, Фінляндії та інших країн. Наші студенти постійно слухають лекції провідних вчених європейських країн та США. Відомі вчені університету проводять заняття в зарубіжних вищих навчальних закладах. Це є свідченням високого рівня знань, які даються студентам. Із цілого ряду спеціальностей наш навчальний заклад готує магістрів. У 2009 році почала працювати дистанційна форма навчання.

В університеті навчальний процес забезпечують 138 професорів, докторів наук, академіки галузевих і міжнародних академій, кандидатів наук та доцентів.

Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука має власну матеріально-технічну базу. До послуг студентів п’ять сучасних навчальних корпусів, найбільший в регіоні спортивний комплекс, плавальний басейн, гуртожитки. Комп’ютерні класи під’єднані до мережі Internet.

Контакти:
33027, м. Рівне, вул. акад. Степана Дем’янчука, 4
Тел.: +38(036) 223 72 02, +38(036) 223 72 12
Факс: +38(036) 223 01 86
Офіційний сайт: http://www.megu.edu.ua/uk/
E-mail: mail@regi.rovno.ua