Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука

Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука

Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука, навчальний заклад що акредитований за IV рівнем, пропонує здобути освіту за широким вибором різних престижних спеціальностей, які серйозно знадобляться в житті кожному, хто навчатиметься в нашому університеті.

Університет налічує 8 факультетів (педагогічний, природничо-географічний, економічний, історико-філологічний, журналістики, юридичний, кібернетики, здоров’я, фізичної культури і спорту), що здійснюють підготовку здобувачів: першого рівня вищої освіти (бакалавр) за 19 освітніми програмами, другого рівня вищої освіти (магістр) за 18 освітніми програмами та третього рівня вищої освіти (освітньо-науковий) за 5 освітньо-наукових програмами.

Університет тісно співпрацює з вищими навчальними закладами Польщі, Угорщини, Литви, Словаччини, Чехії, Білорусії, Росії та США. Наші студенти мають унікальну можливість паралельно здобувати освіту за європейськими програмами в університеті Яноша Кодолані у м. Секешфехерварі (Угорщина).

Університет має розвинуту інфраструктуру: п’ять навчальних корпусів; закритий спортивний комплекс з басейном, тренажерними та гімнастичними залами; стадіон зі штучним покриттям; спортивні зали; 2 гуртожитки на 680 місць; сучасну бібліотеку; Wi-Fi зони; телестудію; радіостудію; студентське інформаційне агентство; лабораторії; методичні кабінети; унікальний музей Миру; ресурсний центр підтримки студентів.

 

Контакти:
Україна, м. Рівне, вул. акад. С.Дем’янчука, 4
Тел: (0362) 63-72-34, (050) 104-69-80, (098) 866-80-22
E-mail: mail@megu.edu.ua
Сайт: https://www.megu.edu.ua/uk/

Подати заявку на курс українською Ваш перший крок в ІТ! Подати заявку на курс англійською
Вгору