Криворізький державний педагогічний університет

Криворізький державний педагогічний університет

Криворізький державний педагогічний університет – один з провідних вищих навчальних педагогічних закладів у Кривому Розі в Україні. Заснований в 1930 році як Криворізький інститут професійної освіти.

У 2011-2015 учбовий заклад функціонував у складі Криворізького національного університету на базі Криворізького технічного університету та Криворізького державного педагогічного університету шляхом їх злиття, а вже в 2018 році навчальний заклад було перейменовано в Криворізький державний педагогічний університет.

Сьогодні Криворізький державний педагогічний університет є центром інноваційної освітньої діяльності й методичних пошуків, науковим, культурним та національно-патріотичним осередком міста й регіону, на який покладено місію з підготовки висококваліфікованих конкурентоспроможних фахівців-педагогів для всіх ланок галузі освіти.

Досвідчені науково-педагогічні працівники університету забезпечують підготовку спеціалістів широкого профілю, здатних ефективно працювати в різних сферах діяльності: освітній, адміністративній, державницькій, культурній, мистецькій, краєзнавчій, туристичній, екологічній, соціальній, психологічній, хімічній, технологічній, журналістській, бібліотечній, видавничій, спортивній тощо.

Контакти:
50086, Україна, м. Кривий Ріг, проспект Гагаріна, 54
Тел .: (056) 470-13-34
E-mail: kdpu@kdpu.edu.ua
Сайт: https://kdpu.edu.ua/

Подати заявку на курс українською Ваш перший крок в ІТ! Подати заявку на курс англійською
Вгору