Logo_CDPU

Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка

Із 1921 року і до цього дня Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка завжди вирізнявся особливим ставленням викладачів і співробітників до своєї місії – не тільки готувати висококваліфікованих спеціалістів, але й бути центром просвітницької та виховної діяльності.

Нині ЦДПУ ім. В. Винниченка – це авторитетний у системі вищої освіти України заклад, який здійснює підготовку фахівців педагогічних і престижних класичних спеціальностей; має славні культурно-освітні традиції та створює унікальні можливості для самореалізації молоді в пізнавальній, науковій, громадській та інших сферах діяльності.

На сучасному етапі метою освітньої діяльності Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка є підготовка фахівців нового покоління з рівнем освіти, гідним кращих вищих навчальних закладів світу. Вони здатні працювати в умовах інтеграції України до світового співтовариства й конкурувати на світовому ринку праці. За останні роки університет здобув широке визнання та авторитет серед абітурієнтів, педагогічної та наукової спільноти.

Контакти:

м. Кропивницький, вул. Шевченка, 1
+380 (95) 14 853 51
+380 (96) 62 379 13
Е-mail: kspu@kspu.kr.ua
Сайт: https://www.cuspu.edu.ua

Подати заявку на курс українською Ваш перший крок в ІТ! Подати заявку на курс англійською
Вгору